Hakkımızda

Firmanızın Bilişim Çözüm Ortağıyız

Badel Bilgisayar Hakkında

Bilişim sektörüne 2001 yılında enson teknolojiyi, rekabetçi fiyatla ve eksiksiz destek hizmetiyle Konya BT pazarına sunmak amacıyla kurulmuştur. Hem tedarikçi firmalara hem de kurumsal ve bireysel müşterilerine yalın ve direkt süreçlerle ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle, kaliteden ödün vermeksizin, en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini, en uygun fiyatla pazara sunabilmektedir. En zor projelerde bile müşterilerinin yanında olan Badel Bilgisayar İthalat İhracat Pazarlama Ltd., sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri ile teknolojide güven sloganı çerçevesinde eksiksiz, tam çözüm sağlamaktadır.

En İyisiyle Çalıştığınızdan Emin Olmalısınız

Kurumsal bilgi işlem ve iletişim sistemlerindeki (sunucular, masaüstü ve taşınabilir/kablosuz bilgisayarlar ile bunları birbirlerine bağlayan ağlar) başarınız, bu çözümleri belirlemek ve kullanmak için deneyimli bir teknoloji uzmanı ile birlikte çalışmanıza bağlıdır. Hedeflerinizi anlayacak ve ihtiyaçlarınızı güvenilir ve ekonomik bir şekilde karşılayabilecek, gerekli eğitime, bilgiye ve deneyime sahip kişilere ihtiyacınız vardır.

Organizasyon ve iş süreçlerini yalın, bireysel ve kurumsal müşterilere olabildiğince az katmanla ve direkt erişmeye yönelik olarak yeniden düzenleyen Badel Bilgisayar İthalat İhracat Pazarlama Ltd. , böylelikle gereksiz tüm maliyetleri bertaraf ederek elde edebildiği rekabetçi fiyatlarını Konya BT pazarına yansıtmaktadır.

Badel Bilgisayar İthalat İhracat Pazarlama Ltd., uzman kadrosuyla, birçok hizmeti dünya standartlarında vermektedir. Bunun yanı sıra kurumlara özel danışmanlık, bakım sözleşmeleri, teknik eğitimler, sistem kurulum, outsourcing, data recovery (veri kurtarma) kapalı devre kamera sistemleri alarm sistemleri ,otopark otomasyon , entegre ticari yazılım gibi profesyonel hizmetleri de kendi bünyesinde siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Badel Bilgisayar İthalat İhracat Pazarlama Ltd. , her zaman müşterilerine doğru zamanda, doğru hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Bilgisayar denince tercihinizin tek olmayacağını büyüyen TÜRKİYE de yeni büyümekte olan bir firma daha olduğunu unutmamanızı, alım yaparken mutlaka bizden de fiyat teklifi almanızın menfaatiniz icabı değerli olacağını umar işlerinizde başarılar dileriz.

Saygılarımızla

Kurumsal Bakım Anlaşması…

Kurumunuzun Teknolojik tüm ihtiyaçları için güvenilir ve kesintisiz servis hizmetleri veriyoruz.

Teklif İste

Başarılar Destek Alınan Noktanın Sağlamlığına Bağlıdır.

Badel Bilgisayar Başarılarınızın Her Zaman Arkasında Duran Sağlam Noktanızdır.

Ödüllerimiz / Sertifikalarımız

  • Huawei Career Certification
  • Nebim En iyi Performans Ödülü.
  • Lenovo 2006 Yılı Yüksek Performans Ödülü.
  • Lenovo 2005 Yılı Hızlı Büyütme Çözüm Ortağı.
  • IBM Business Partner.
  • ATI Business Partner.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Marka bağımsız servis verme

BADEL Bilgisayar objektif bakış açısı ile piyasada satılan tüm markalara ayrım gözetmeksizin hizmet verir.

Profesyonellik

BADEL Bilgisayar kendi iç düzeninden, yazılı çalışma prensiplerinden, kayıt ve takip sistemlerinden, personel eğitimine kadar birçok konuda sektöründeki öncü ve lideridir. Müşteriye özel hizmet anlayışı sayesinde sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Konusunda Uzmanlık

BADEL Bilgisayar, Dünyanın en hızlı gelişen sektöründe hizmet veren kuruluşumuz tüm dünya bağlantıları, düzenli eğitimleri, geniş ve özellikle tecrübeli ve sertifikalı uzman kadrosu ile dünün ve bugünün tüm sistemlerine uzmanca hizmet verebilmektedir ve bunun devamı için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamaktadır.

Yedek parça ve stok mükemmeliyeti

Yedek parça stoğu ve ithalatçı firmalarla olan işbirliği en kısa zamanda gerekli parça teminini sağlamakta ve bu konuda en hızlı servisi vermemizi mümkün kılmaktadır.

Gezici Servisler

Ulaşım zorluğunun mevcut olduğu günümüz koşullarında kullanıcılara çok kısa sürede ulaşılması için gerekli tüm teçhizatlı gezici servisler oluşturulmuş ve bunlarla haberleşme trafiği kesintisiz gerçekleşmektedir.

Dürüstlük

Verilen teknik servis desteğinin kalitesi ve makul fiyatlar çerçevesinde hiç bir yanlış anlaşılmaya yol açmayacak kadar net ve dürüst bir şekilde sağlanması en temel prensip olarak uygulanmaktadır. Yüksek etik değerler, optimum maliyet yaklaşımı ile de sektörde tercih edilen firmadır.

Neler Söylediler

Değerli müşterilerimizin bizim için dile getirdikleri sözler..

Taner Doğan

Talipsan Yönetim Kurulu Üyesi

“Nebim V3 ile tüm operasyonel süreçlerimizi verimli bir şekilde yürütürken e-Dönüşüm sürecine de hızla adapte olduk.”

Mehmet Burak Adanır

Bilişim Teknolojileri Uzmanı

Sizlerle çalışmış olmaktan dolayı büyük bir keyif aldığımızı tüm samimiyetimizle belirmek isterim,

Comments are closed.

  • Sosyal Medyadan Takip Edin