Çözümlerimiz

Badel Bilgisayar, Çözüm Üretmek İçin Her Zaman Yanınızda.

Teknoloji sürekli gelişirken, faaliyet gösteren kuruluşların da bu gelişime ayak uydurması, her zaman bir adım önde olması gerekiyor. Biz de yenilikçi çözümlerimiz ve girişimlerimizle teknoloji dünyasındaki yerimizi daha da sağlamlaştırıyoruz. Kalıcı olmamızı sağlayan katma değerli ve uzun soluklu işbirliklerini bu kreatif ve proaktif yaklaşımımızla çözüme ulaştırıyoruz.

Bazı Çözümlerimiz

Doğru çözüm, gerçekçi bir analiz ile başlar.

Perakendeci, Toptancı ve Üretici Firmalar için Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümü..

Projeksiyonda kaliteyi parmaklarınızın ucunda hissedin. Kaliteli görüntüye sahip dünyaca ünlü markalar hepsi bir arada.

Teknoloji dünyasında güvenlik en önemli sorunlardan biri haline gelmiştir. Bu sadece kurumlar için değil bireysel kullanım için de geçerlidi

Data Center çözümleri her kurumsal işletmenin kendi içinde barındırılması ya da içinde bulundurulması zorunlu olan birimdir.

Üretim baskı teknolojisi kullanılarak dünya genelinde 50 trilyon sayfa basılmaktadır ve bunların yalnızca %2’si dijital baskıdır.

İş İstasyonları ile performans ve güvenilirlik konularında, daha fazla bellek, depolama, ssd disk ve raid konfigürasyonlarına sahip olabilir.

Oem Parça ve Bilgisayar satışı ile size en uygun fiyatlara en uygun ödeme kolaylıklarını sunuyoruz.

Masa üstü bilgisayar yerine geçebilecek yüksek performanslı notebooklar, masaüstlerinden alınan performansı gerçekten verebilecek durumdalar.

Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, iş sürekliliği ve veri güvenliği için çok önemlidir

Günümüzde veri, kurumların en önemli ve vazgeçilmez kaynaklarından biridir. Veri her ölçekteki kuruluşların can damarıdır.

Teknolojinin merkezinde yer alan iletişim, aynı zamanda da bir güvenlik ihtiyacının doğmasına sebep olmaktadır.

Firmaların Bilişim ve yazılım yatırımları stratejik önemi olduğu kadar masraflı ve hayati önemde bir yatırım konusudur.

Bilgisayar, Yazıcı, Modem, Kablosuz Erişim Noktası ve daha birçok donanımın kaliteli ve kesintisiz bir elektriğe ihtiyacı vardır.

İşletmenin optimum lisanslama modelini kullanarak yazılımın ömür boyu maliyetlerini minimum seviyede tutması hedeflenir

Comments are closed.

  • Sosyal Medyadan Takip Edin